Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.

(więcej…)

Gwarantowaną najwyższą jakość uzyskujemy między innymi dzięki profesjonalnemu wyposażeniu blacharni i lakierni, doświadczonej kadrze pracowników jak również najwyższej jakości stosowanych materiałów.

(więcej…)

Bezpieczne wieloetapowe ręczne mycie całego auta, wraz z felgami, oponami nie pomijając progów, wnęk i wszystkich detali. Kompleksowe i dokładne czyszczenie całego wnętrza auta wraz z bagażnikiem. Pranie całościowe lub pranie pojedynczych elementów tapicerki.

(więcej…)

Dbając o wygodę i zadowolenie naszych klientów oferujemy samochody zastępcze. Sposób i czas wynajmu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonego zlecenia.

Najczęściej wynajmowane:
VW Pasat Variant
Hyundai I30 HB 5D
Fiat Bravo II HB 5D
Fiat Fiorino Cargo

W przypadku potrzeby wypożyczenia pojazdu z innego segmentu każdorazowo prosimy o taką informację.

Wymiana opon/kół  (w tym niskoprofilowych i run flat)
Wyważanie kół
Sprzedaż i naprawa opon
Sezonowe przechowywanie

Wszystkie zdobyte przez nas doświadczenia w zakresie problematyki potrzeb obsługi pojazdów flotowych czynią nasz cennym partnerem w drodze do osiągnięcia maksymalnej mobilności. Wspomaga nas w tym kompleksowość oferty jak również duża elastyczność i szybkość działania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Z dużą starannością weryfikujemy wszystkie informacje i uwagi, aby przygotować ofertę i rozwiązania dostosowane na miarę potrzeb. Zatrudniamy tylko profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie, którzy na co dzień pomagają użytkownikom samochodów w trudnych sytuacjach. Gwarantujemy również bieżącą kontrole i monitorowanie stany floty.

Serwis wraz z biurem obsługi klienta pracuje w oparciu o profesjonalny system obsługi serwisowej DMS JBR Dealer Management System (system funkcjonuje w blisko 650 punktach w Polsce, w tym u dealerów  41 różnych marek samochodowych i rolniczych). Aplikacja zawiera kompleksowe informacje o poszczególnych Klientach i pojazdach, dając jednocześnie możliwość jej kontroli i aktualizacji. Program pozwala nam między innymi na:

  • uzyskanie szczegółowych danych każdego zarejestrowanego w bazie samochodu (możliwość modyfikowania i wykonywanych w poszczególnych samochodach (w celu kontroli usług/kosztów istnieje możliwość podglądu całej historii napraw samochodu, ich
  • kosztów oraz daty), podgląd realizowanych aktualnie usług dotyczących danego pojazdu, uzupełniania wszystkich danych dotyczących danego samochodu).