Bezpieczny warsztat 2017 wybrany

Pabianicki Bosch Car Service z ul. Partyzanckiej laureatem III edycji konkursu” Bezpieczny Warsztat”. W kategorii warsztat średni zajął drugie miejsce. Jest jedynym warsztatem tak wyróżnionym z regionu łódzkiego.

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych po raz trzeci zdecydowało się pogłębić wiedzę na temat rynku niezależnych warsztatów samochodowych, organizując konkurs „Bezpieczny Warsztat”. Do konkursu zakwalifikowało się 150 warsztatów z całej Polski. Były to warsztaty niezależne oraz zrzeszone. Przy wsparciu profesjonalnych audytorów z firmy Dekra Polska Sp. z o.o. zostały zdiagnozowane.

8 listopada, podczas 12 edycji Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, zaprezentowano wyniki konkursu – ranking niezależnych warsztatów samochodowych w Polsce w trzech kategoriach: warsztat mały, średni i duży.

W kategorii „WARSZTAT ŚREDNI” (od 4 do 6 stanowisk naprawczych): miejsce drugie zajął pabianicki Bosch Car Service.

– To wielkie wyróżnienie, prestiż i satysfakcja dla nas – mówi Tomasz Payerhin, wiceprezes zarządu spółki, zarządzający serwisem – Wyróżniono nas wśród 150 uczestników konkursu. Potwierdziło się, że nie ustępujemy stacjom autoryzowanym jakością usług i wyposażeniem tak dla użytkownika indywidualnego jak i flot. To między innymi dzięki podsiadaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych, aktualnemu oprogramowaniu serwisowemu, jak również wyszkoleniu pracowników, zachowując przy tym bardzo konkurencyjne ceny i nie zapominając o ekologii. Zauważono też, że stale budujemy dobry kontakt z klientami dbając o ich potrzeby i oferując rozwiązania przyjazne i kompleksowe pełne udogodnień w postaci np. czytelnych kosztorysów napraw, stałego kontaktu i informowania o statusie zlecenia, a także możliwości udostępnienia samochodu zastępczego, czy świadczenia usług door to door. Wszystko to z zachowaniem dogodnych form płatności, które zadowolą najbardziej wymagających.

Doceniono również możliwość wykonywania przeglądów w okresie gwarancji, bez jej utraty dla właściciela samochodu, zgodnie z unijnymi regulacjami GVO/MVBER, czy też całościową obsługę bezgotówkowych napraw blacharsko-lakierniczych.

Materiał o tym wydarzeniu będzie można również zobaczyć w najbliższym premierowym odcinku programu motoryzacyjnego AUTOFAN emitowanym na antenie TVP3 Łódź w dniu 15 grudnia 2017 o godzinie 18:15 – zapraszamy do oglądania – dodaje Tomasz Payerhin.

Zwycięzcom konkursu wręczono statuetki oraz certyfikaty potwierdzające wysoką jakość świadczonych usług.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Pola z * są wymagane