Bezpieczne wieloetapowe ręczne mycie całego auta, wraz z felgami, oponami nie pomijając progów, wnęk i wszystkich detali. Kompleksowe i dokładne czyszczenie całego wnętrza auta wraz z bagażnikiem. Pranie całościowe lub pranie pojedynczych elementów tapicerki.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu z użyciem wyłącznie profesjonalnych i sprawdzonych środków oferujemy całoroczne usługi:

Ręczne mycie samochodów

Bezpieczne wieloetapowe ręczne mycie całego auta, wraz z felgami, oponami nie pomijając progów, wnęk i wszystkich detali. Samochód po tej usłudze wyjeżdża z myjni dokładnie umyty, osuszony,
z połyskiem hydrowosku i pakietem zabezpieczającym opony.

Posiadamy również doświadczenie w myciu i konserwacji miękkich dachów materiałowych
w samochodach Cabrio.

Czyszczenie wnętrza

Kompleksowe i dokładne czyszczenie całego wnętrza auta wraz z bagażnikiem. Pełne odkurzanie, mycie szyb wewnątrz, czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych. Zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta kokpit auta zabezpieczamy na matowo lub z delikatnym połyskiem elementów plastikowych, a wnętrze może pozostać bezzapachowe lub odświeżone jedną z kilku przyjemnych nut zapachowych.

Pranie tapicerki

Pranie pojedynczych elementów lub całościowe, z podłogą, podsufitką, bagażnikiem, środkami dobranymi do rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia. Po praniu tapicerki przed wydaniem auto jest suszone, w celu maksymalnej eliminacji wilgoci. W przypadku konieczności usunięcia niepożądanych zapachów stosujemy środki dezaktywujące.

Czyszczenie i konserwacja tapicerki

Czyszczenie a następnie konserwowanie tapicerek i obić wszelkich typów (naturalne, syntetyczne, alkantara, materiały łączone).

Renowacja powłok lakierniczych i woskowanie specjalne

W zależności od rodzaju powłoki lakierniczej a także stopnia jej zużycia, zabrudzenia czy też uszkodzenia oferujemy produkty czyszczące, regenerujące i zabezpieczające nadwozie poprzez woski naturalne, syntetyczne lub hybrydowe, polimery i teflony. Jest to polecane przez nas jako okresowe uzupełnienie mycia samochodu.

Mycie komory silnika oraz podwozi

Usługi te realizujemy dla celów estetycznych jak i diagnostycznych czy też ochronnych, dobierając wyłącznie wyselekcjonowane preparaty. Każdy samochód jest indywidualnie przygotowywany do takiej usługi, a osuszanie przebiega z użyciem sprężonego powietrza.